piątek, 7 października 2016

Śniadanie z Jogobellą


Wszyscy wiemy, że dzień warto zacząć od śniadania,ale czy każdego dnia mamy czas i chęci na jego zrobienie? 
Jeśli zdarza się Wam, że rano jecie w biegu, albo pomijacie ten pierwszy posiłek z braku czasu na jego zrobienie mam dla Was proste i smaczne rozwiązanie.
Coś sycącego, pełnego wartości odżywczych i smacznego.

Nowe jogurty śniadaniowe Jogobella – idealne rozwiązanie na pyszne śniadanie.

Ale Jogobella to nie tylko pomysł na pierwsze śniadanie, ponieważ jogurty pomogą poradzić sobie z burczeniem w brzuchu przed obiadem, czy jakiś czas po lunchu,zatem warto po nie sięgnąć na drugie śniadanie albo podwieczorek. Tym bardziej, że jest w czym wybierać.

Nowe jogurty Jogobella to aż 3 rodzaje jogurtów: Jogobella Breakfast, Jogobella Musli i Jogobella 8 Zbóż, w różnych smakach i z różnymi dodatkami.
 Jogobella Musli (150g) to duże kawałki owoców i musli –idealne na pierwsze śniadanie. Dostępna jest w smakach: truskawka-banan, malina-ananas, jabłko-gruszka, figa-winogrona.  
 
Jogobella Breakfast (125g) to na połączenie chrupkich dodatków (orzechów,czekolady,musli i suszonych owoców) z jogurtem owocowym w 3 smakach: Choco Crunchy (jagoda, banan), Tropical Musli (brzoskwinia, truskawka), Nuts Musli (brzoskwinia, truskawka).W Jogobelli 8 zbóż (200g) znajdziecie owies, orkisz, żyto, jęczmień, pszenica, ryż, proso, gryka… a do tego pyszny jogurt w sześciu owocowych smakach to idealne rozwiązanie na pyszny i sycący podwieczorek.
Dostępne w smakach: ananas-banan, śliwka, truskawka, brzoskwinia, wiśnia, jagoda.

Ja osobiście zakochałam się w małych porcjach Jogobelli Musli. 
Małym odkrywcom polecam Jogobellę Breakfast w wersji Choco Crunchy ze słodkim dodatkiem chrupiącej czekolady, a 8 zbóz to solidna porcja dla większych głodomorów. Osobiście przetestowałam wszystkie i gorąco je polecam. Są naprawdę pyszne.#porcjaradosci

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz